Sukces! Unieważnienie umowy kredytowej w sprawie prowadzonej przez naszą kancelarię - Kancelaria Prawna Rachelski & Wspólnicy

17 stycznia 2020

Anna Domin

Sukces! Unieważnienie umowy kredytowej w sprawie prowadzonej przez naszą kancelarię

15 stycznia 2020 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa UNIEWAŻNIŁ umowę kredytową – sprawę prowadzoną przez naszą kancelarię. Bardzo duże doświadczenie w sporach z bankami, sprawdzona strategia procesowa oraz indywidualne podejście do klienta składają się na sukces w tej sprawie. Sprawę prowadził nasz ekspert – mecenas Michał Tomasiak. Uzasadnienie: Umowa nieważna. Zawiera klauzule niedozwolone, […]

15 stycznia 2020 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa UNIEWAŻNIŁ umowę kredytową – sprawę prowadzoną przez naszą kancelarię.
Bardzo duże doświadczenie w sporach z bankami, sprawdzona strategia procesowa oraz indywidualne podejście do klienta składają się na sukces w tej sprawie.
Sprawę prowadził nasz ekspert – mecenas Michał Tomasiak.

Uzasadnienie:

Umowa nieważna. Zawiera klauzule niedozwolone, które zostały narzucone konsumentowi. Klient nie miał wpływu na kursy walut stosowane przez bank w tabelach kursowych.

Wskazówki jak orzekać w przypadku tego typu umów zawarte są w wyroku TSUE z dnia 3.10.2019 r.

Jeśli konsument liczy się z obowiązkiem restytucji umowa powinna zostać uznana za nieważną i nie ma możliwości jej naprawy, chociażby poprzez kurs średni NBP.

Zobacz WYROK:

Potrzebujesz pomocy przy kredycie w CHF?

Zgłoś się do nas – pomożemy Ci!

+22 438 94 03 lub napisz: [email protected]