Zespół

Rachelski / O nas

Zespół doświadczonych ekspertów

Klientów wspierają doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. W codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość pomocy klientom, indywidualne podejście. Gwarantuje sukces w rozwiązywaniu problemów.

UWALNIAMY OD PROBLEMÓW

Najważniejszy jest interesy naszych klientów. Oferujemy rozwiązania i strategie działań, które  zapewniają  skuteczne i efektywne rozwiązywanie problemów.

KOMUNIKACJA PRZEDE WSZYSTKIM

Gwarancja dobrej komunikacji na każdym etapie prowadzenia sprawy pozwala efektywnie pomagać naszym klientom. Opracowujemy strategie procesowe nie tylko w oparciu o prawo i stan faktyczny sprawy, ale także uwzględniamy potrzeby i wizje realizacji celów naszego klienta.
Zaufany doradca gwarantuje rozwiązanie problemu z sukcesem.

 

Poznaj wspólników

Zespół ekspertów

Michał Tomasiak

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikacji ogólnej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa konkurencji i konsumenta, prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie nieruchomości i prawie własności intelektualnej. Od kilku lat z powodzeniem uwalnia Frankowiczów od toksycznych kredytów w CHF. Autor szkoleń z prawa konsumenckiego i niedozwolonych praktyk rynkowych oraz licznych publikacji w pismach branżowych.

Zainteresowania: szachy, nowe technologie.

Ewa Sadok

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Specjalizuje się w prawie bankowym, konsumenckim, rodzinnym i spadkowym. Autorka licznych publikacji z zakresu uwalniania kredytobiorców od toksycznych kredytów w CHF i dziedziczenia.

Zainteresowania: książki w szczególności kryminały, jazda na rowerze.

Paweł Kowalski

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat specjalizuje się w zagadnieniach: prawa konkurencji i konsumenta, prawa handlowego, prawa nieruchomości i prawa własności intelektualnej. Specjalizuje również się w obsłudze prawnej transakcji fuzji i przejęć, procesów restrukturyzacyjnych, procesów negocjacyjnych.

Zainteresowania: sport, żeglarstwo

Olga Marat

Radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie nieruchomości oraz procesie budowlanym, prawie gospodarczym, a także w prawie konkurencji i konsumentów. Doświadczenie zdobyła na stanowisku asystenta sędziego w sprawach cywilnych, jako prawnik w firmie windykacyjnej, a także w Kancelarii Adwokackiej wspierając konsumentów oraz przedsiębiorców w sprawach cywilnych oraz administracyjnych na każdym etapie postępowania.

Zainteresowania: kryminały, muzyka, moda, zimą narty – latem rower.

Mikołaj Mak

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Specjalizuje się w prawie bankowym, prawie konsumenckim, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym, w szczególności w sporach z instytucjami rynku finansowego. Skutecznie reprezentuje klientów Kancelarii w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Autor publikacji dotyczących prawa bankowego i konsumenckiego.

Zainteresowania: podróże, piłka nożna

Paulina Dębowska

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w sprawach dotyczących dochodzenia wierzytelności za szkody majątkowe, w sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bankowej – pracowała przy obsłudze podmiotów z sektora bankowego.

Zainteresowania: jazda na rowerze, literatura

Patrycja Hanasiuk

Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Mariborze. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa bankowego, w szczególności w sporach dotyczących problematyki kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego.

Zainteresowania: sport, zdrowe odżywianie, moda

Adrian Nowicki

Aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa konsumenckiego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa spółek, prawa własności intelektualnej oraz prawa bankowego, w szczególności w sprawach dotyczących problematyki kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego.

Zainteresowania: piłka nożna

Mateusz Wojdyga

Aplikant radcowski

Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Specjalizuje się w  sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa bankowego.

Zainteresowania: beletrystyka, sport, kinematografia

 

Dariusz Franczak

Prawnik

Absolwent Wydziału prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa bankowego, w sporach dotyczących problematyki kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego.

Zainteresowania: prawo cywilne, sport, piłka nożna.

Anita Rutkowska

Aplikant Radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.  Posiada doświadczenie w prawie cywilnym, szczególnie w prawie egzekucyjnym. Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie pracy i prawie bankowym.

Zainteresowania: śpiew, kynologia

Oliwia Grzelak

Młodszy Prawnik

Studentka Akademia Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w obszarach związanych z prawem konsumenckim i bankowym. Do jej obowiązków należy wykonywanie analiz umów kredytowych, sporządzanie analiz prawnych oraz pism procesowych.

Zainteresowania: sport, kynologia

Anna Burdecka

Account Manager

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie w zakresie budowania trwałych relacji z klientem, doradztwie oraz w sprzedaży. Specjalizuje się  negocjowaniem współpracy z klientami oraz utrzymywaniem długoterminowych relacji.

Zainteresowania: lotnictwo, handel

Małgorzata Buczyńska

 Prawnik/Office Manager

Absolwentka Wydziału Prawa i Dyplomacji w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie organizacji i administracji kancelarii prawniczych.  Jako Office Manager, zapewnia dobrą organizację pracy Kancelarii. Specjalizuje się w obszarach związanych z kadrami, finansami, organizacją pracy zespołu i zarządzaniem procesami administracyjnymi.

Zainteresowania: tenis ziemny, literatura piękna

Wirginia Wiesiołek

Office Manager

Absolwentka Wydziału Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta i zarządzania administracją. Dba o organizację pracy całego zespołu oraz kancelarii. Odpowiada za obsługę klienta doskonałego oraz dział windykacji. Specjalizuje się w obszarach związanych z kadrami, finansami, organizacją pracy zespołu i zarządzaniem procesami administracyjnymi.

Zainteresowania: ekologia, zdrowy styl życia, cross-fit

Anna Domin

Dyrektor Marketingu

Filozof, Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza  w Poznaniu. Posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie kreowanie wizerunku w oparciu o strategię marketingową 360, Specjalizuje się w obszarach związanych z marketingiem i PR, budowaniem doświadczania z marką i kreowaniem efektywnej komunikacji z rynkiem. Jej publikacje ukazywały się na łamach takich tytułów jak: Marketing i Biznes, Magazif, Design Alive, Architecture Snob, [email protected]
Zainteresowania: sztuka, ideologia zero waste.

Potrzebujesz porady prawnej?
Skontaktuj sie z naszymi prawnikami!

Dlaczego my

„Każdego dnia pracujemy na Twój sukces”

 • null

  CO NAS WYRÓŻNIA

  Doskonała oferta, skrojona na miarę potrzeb wymagających Klientów. W odróżnieniu od Kancelarii sieciowych nasz Klient otrzymuje indywidualne i kompleksowe podejście do spraw w każdym potrzebnym obszarze.

 • null

  JAK PRACUJEMY

  Szybko. Zawsze z indywidualnym podejściem do każdej z prowadzonych spraw. Świadcząc kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych nakierowani jesteśmy na współpracę i skuteczną komunikację. Codzienność w pracy naszej Kancelarii przypomina bardziej szytą na miarę usługę private bankingu niż zafakturowaną ewidencję czasu prawnika.

 • null

  CO GWARANTUJEMY

  Skuteczność. To najważniejsza z korzyści. Wchodząc do grona naszych Klientów każdy z nich – bez względu na formę prawną i zakres problemu – zostaje z poczuciem właściwie wykonanej pracy i profesjonalnej obsługi w możliwie jak najszybszym czasie.

Bogate doświadczenie

25+ lat

Tysiące spraw

2,411+

Wysoki odsetek wygranych spraw

84%

Sprawdzony zespół

100%

Nasi Klienci

Referencje

Co mówią klienci

Poproś o poradę

Prawnicy w kancelarii prawnej Rachelski i Wspólnicy dołożą wszelkich starań, aby pozytywnie doprowadzić Państwa sprawę do sukcesu.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka komandytowa przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  Menu