Zespół

Rachelski / O nas

Zespół doświadczonych ekspertów

Klientów wspierają doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. W codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość pomocy klientom, indywidualne podejście. Gwarantuje sukces w rozwiązywaniu problemów.

UWALNIAMY OD PROBLEMÓW

Najważniejsze jest bezpieczeństwo i korzyści naszych klientów. Oferujemy rozwiązania i strategie działań, które  zapewniają  skuteczne i efektywne rozwiązywanie problemów.

KOMUNIKACJA PRZEDE WSZYSTKIM

Gwarancja dobrej komunikacji na każdym etapie prowadzenia sprawy pozwala efektywnie pomagać naszym klientom. Opracowujemy strategie procesowe nie tylko w oparciu o prawo i stan faktyczny sprawy, ale także uwzględniamy potrzeby i wizje realizacji celów klientów.
Zaufany doradca gwarantuje rozwiązanie problemu z sukcesem.

Poznaj wspólników

Zespół ekspertów

Michał Tomasiak

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikacji ogólnej w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa konkurencji i konsumenta, prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie nieruchomości i prawie własności intelektualnej. Od kilku lat z powodzeniem uwalnia Frankowiczów od toksycznych kredytów w CHF. Autor szkoleń z prawa konsumenckiego i niedozwolonych praktyk rynkowych oraz licznych publikacji w pismach branżowych.

Zainteresowania: szachy, nowe technologie.

Mikołaj Mak

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Specjalizuje się w prawie bankowym, prawie konsumenckim, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym, w szczególności w sporach z instytucjami rynku finansowego. Skutecznie reprezentuje klientów Kancelarii w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Autor publikacji dotyczących prawa bankowego i konsumenckiego.

Zainteresowania: podróże, piłka nożna

Paweł Kowalski

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat specjalizuje się w zagadnieniach: prawa konkurencji i konsumenta, prawa handlowego, prawa nieruchomości i prawa własności intelektualnej. Specjalizuje również się w obsłudze prawnej transakcji fuzji i przejęć, procesów restrukturyzacyjnych, procesów negocjacyjnych.

Zainteresowania: sport, żeglarstwo

Michał Kanabaja

Radca prawny

Absolwent prawa na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Sporami z bankami w zakresie kredytów indeksowanych oraz denominowanych w CHF zajmuje się od 2019 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw gospodarczych oraz w obsłudze korporacyjnej spółek uczestnicząc m.in. w procesach typu M&A i w badaniach due dilligence przedsiębiorstw oraz świadcząc usługi na rzecz kancelarii obsługującej inwestorów w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych.

Zainteresowania: szachy, polityka, ekonomia.

Paulina Dębowska

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w sprawach dotyczących dochodzenia wierzytelności za szkody majątkowe, w sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bankowej – pracowała przy obsłudze podmiotów z sektora bankowego.

Zainteresowania: jazda na rowerze, literatura

Artur Machciński

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym z uwzględnieniem prawa rodzinnego i spadkowego, w szczególności zaś zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa konkurencji i konsumenta.

Zainteresowania:  kuchnia japońska, prace stolarskie.

Martyna Mikołajska

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki prawa zobowiązań, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa bankowego – pracowała przy obsłudze podmiotów z sektora bankowego.

Zainteresowania: podróże, muzyka, sztuka, psychologia.

Kamila Grabalska

Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa handlowego. Pracowała przy sporządzaniu i opiniowaniu umów oraz formalnych pism, obsłudze prawnej spółek, realizacji kontraktów i rozwiązywaniu problemów prawnych klientów. Do jej obowiązków należy wykonywanie analiz umów kredytowych.

Adrian Nowicki

Aplikant adwokacki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa konsumenckiego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa spółek, prawa własności intelektualnej oraz prawa bankowego, w szczególności w sprawach dotyczących problematyki kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego.

Zainteresowania: piłka nożna, geografia, geopolityka, nowe technologie

Anita Rutkowska

Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.  Posiada doświadczenie w prawie cywilnym, szczególnie w prawie egzekucyjnym. Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie pracy i prawie bankowym.

Zainteresowania: śpiew, kynologia

Dariusz Franczak

Prawnik

Absolwent Wydziału prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa bankowego, w sporach dotyczących problematyki kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego.

Zainteresowania: prawo cywilne, sport, piłka nożna.

Małgorzata Buczyńska

Małgorzata Buczyńska

 Prawnik/Office Manager

Absolwentka Wydziału Prawa i Dyplomacji w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie organizacji i administracji kancelarii prawniczych.  Jako Office Manager, zapewnia dobrą organizację pracy Kancelarii. Specjalizuje się w obszarach związanych z kadrami, finansami, organizacją pracy zespołu i zarządzaniem procesami administracyjnymi.

Zainteresowania: tenis ziemny, literatura piękna

Klaudia Krzyżanowska

Asystentka Biura ds. prawnych

Absolwentka Wydziału Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta i zarządzania administracją. Dba o organizację pracy całego zespołu oraz kancelarii. Odpowiada za obsługę klienta doskonałego oraz dział windykacji. Specjalizuje się w obszarach związanych z kadrami, finansami, organizacją pracy zespołu i zarządzaniem procesami administracyjnymi.

Zainteresowania: ekologia, zdrowy styl życia, cross-fit

Anna Domin

Dyrektor Marketingu

Filozof, Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych, Instytut Filozofii  na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie kreowanie wizerunku w oparciu o strategię marketingową 360, Specjalizuje się w obszarach związanych z marketingiem i PR, budowaniem doświadczania z marką i kreowaniem efektywnej komunikacji z rynkiem. Jej publikacje ukazywały się na łamach takich tytułów jak: Marketing i Biznes, Magazif, Design Alive, Architecture Snob, Architect@Work.

Zainteresowania: sztuka, CSR, kinematografia.

Potrzebujesz porady prawnej?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego my

“Każdego dnia pracujemy na Twój sukces”

 • null

  CO NAS WYRÓŻNIA

  Doświadczenie naszych ekspertów, sprawdzone kompetencje poparte sukcesami i zaangażowanie zespołu to główne cechy naszej Kancelarii. Stawiamy na indywidualne podejście i każdą sprawę traktujemy priorytetowo.

 • null

  JAK PRACUJEMY

  Szybko i efektywnie. Zawsze z indywidualnym podejściem do każdej z prowadzonych spraw. Codzienność w pracy naszej Kancelarii przypomina bardziej szytą na miarę usługę private bankingu niż zafakturowaną ewidencję czasu prawnika.

 • null

  CO GWARANTUJEMY

  Skuteczne i efektywne rozwiązanie problemu. To najważniejsza z korzyści. Gwarantujemy indywidualne podejście i bezpieczeństwo naszych klientów.

BOGATE DOŚWIADCZENIE
0+lat
TYSIĄCE SPRAW
0+
WYSOKI ODSETEK WYGRANYCH SPRAW
0%

w 2021

Sprawdzony zespół
0%

Referencje

Co mówią klienci

Poproś o poradę

Prawnicy w kancelarii Rachelski i Wspólnicy gwarantują zaangażowanie na 100% , aby pozytywnie rozwiązań problem i  doprowadzić Państwa sprawę do sukcesu.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka komandytowa przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  Nasi Klienci

  Menu