Prawo pracy i kontrakty menadżerskie | Rachelski & Wspólnicy

Prawo pracy i kontrakty menadżerskie

Przyjęcie odpowiednich rozwiązań w obszarze prawa pracy jest kluczem do rozwoju Twojej firmy. W tej dziedzinie preferujemy przede wszystkim rozwiązania praktyczne. Nasze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych przekłada się na umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów z zakresu prawa pracy.

W tym jesteśmy wstanie Ci pomóc:

Wzorcowe umowy o pracę

Doradzamy naszym klientom w bieżących kwestiach z zakresu prawa pracy, w tym dotyczących zatrudnienia, zwolnień, zmiany warunków zatrudnienia, urlopów, ochrony przed wypowiedzeniami i innych aspektów stosunku pracy.

Przygotowujemy wzorcowe umowy o pracę dostosowane do specyfiki Twojej firmy, w tym umowy o zachowaniu poufności, które mogą być wykorzystywane przez pracodawców w procesie zatrudniania pracowników a także inne dokumenty wymagane przez przepisy prawa pracy.

Regulacje wewnętrzne

Przygotowujemy wewnętrzne regulaminy dotyczące kwestii organizacyjnych, dostosowanych do specyfiki działalności Twojej firmy i wymagań prawa pracy w tym regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, regulaminów pracy zdalnej a także innych wynikających z wymogów prawa pracy

Przygotowanie i negocjacje kontraktów menedżerskich

Stworzymy umowy dla kadry zarządzające Twojej firmy w tym kontrakty menadżerskie, umowy o współpracę na zasadzie B2B, umowy o świadczenie usług przewidujące  wynagrodzenie premiowe/bonusowe umożliwiające obejmowanie kadrze zarządzającej akcji lub udziałów w Twojej spółce.

Doradztwo w zakresie umów o zakazie konkurencji oraz zachowaniu poufności

Przygotujemy dla Twoich pracowników umowy o zakazie konkurencji w trakcie zatrudnienia oraz po ustaniu stosunku pracy, a także pomożemy w negocjowaniu warunków tych umów.

Pomagamy w przygotowaniu oraz negocjowaniu umów o zachowaniu poufności z kluczowymi pracownikami (NDA).

Reprezentacja w postępowaniach sądowych

Reprezentujemy pracodawców lub pracowników w postępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy, w tym sporach dotyczących wypowiedzeń umów o pracę, zwolnień, mobbingu, wynagrodzeń i innych kwestii związanych z zatrudnieniem.

Pomagamy w mediacjach i negocjacjach w celu rozwiązania sporów na drodze pozasądowej .

Formularz kontakowy

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i osiągnąć sukces w swojej branży!

  Asystenka Kancelarii Rachelski

  Mam na imię Klaudia i chętnie Ci pomogę

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z naszym ekspertem, który udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

  Sprawdź nasze inne usługi

  Obsługa korporacyjna firm

  Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne doradztwo korporacyjne. Znajdziemy optymalne rozwiązania dla struktury prawnej prowadzonej działalności, umożliwiając Tobie skoncentrowanie się na biznesie.

  Obsługa podmiotów gospodarczych

  Naszą wartością jest ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, czego nie da się kupić. Te doświadczenia dzielimy się z naszymi klientami, znajdując rozwiązania umożliwiające Twojej firmie osiąganie sukcesów.

  Prawo pracy i kontrakty menadżerskie

  Przyjęcie odpowiednich rozwiązań w obszarze prawa pracy jest kluczem do rozwoju Twojej firmy. W tej dziedzinie preferujemy przede wszystkim rozwiązania praktyczne. Nasze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych przekłada się na umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów z zakresu prawa pracy.

  Usługi RODO

  W dzisiejszych czasach zapewnienie należytej ochrony danych osobowych ma doniosłe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie, co przyniesie korzyści Twojemu biznesowi.

  Spory sądowe i arbitraż

  Celem profesjonalnej kancelarii prawnej powinno być dążenie do polubownego rozwiązywania sporów. Dla biznesu jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jednocześnie, posiadając ponad 25-letnie doświadczenie, zapewnimy Twojej firmie należytą reprezentację i wsparcie w każdym sporze sądowym, jeśli do niego dojdzie.

  Bankowość i finanse

  Zapewnienie finansowania to klucz do sukcesu i rozwoju Twojej firmy. Jako kancelaria wywodząca się z sektora bankowego, możemy wesprzeć Twoją firmę naszą wiedzą i doświadczeniem.

  Nowe technologie IT

  Zapewniamy wsparcie prawne dla sektora IT. Stworzymy umowy, które dokładnie odzwierdziedlą cele i wymagania danego projketu.

  Doradztwo prawne dla osób fizycznych

  Nasza kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko dla podmiotów gospodarczych. Pomagamy również osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich bieżących spraw życiowych.

  Co mówią o nas klienci

  Za Twoim bezpieczeństwem i spokojem stoi doświadczony zespół