Obsługa podmiotów gospodarczych

Naszą wartością jest ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, czego nie da się kupić. Te doświadczenia dzielimy się z naszymi klientami, znajdując rozwiązania umożliwiające Twojej firmie osiąganie sukcesów.

W tym jesteśmy wstanie Ci pomóc:

Doradztwo Prawne

Zapewniamy wsparcie prawne w różnych aspektach działalności gospodarczej Twojej firmy, w tym przy w przygotowywaniu i negocjowaniu umów z klientami.

Wspieramy klientów w negocjacjach, mediacjach oraz rozwiązywaniu sporów pozasądowych, dążąc do osiągnięcia ugody między stronami.

Pomagamy również przy windykacji należności od Twoich klientów.

Transakcje kapitałowe

Zapewniamy wsparcie naszym klientom w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych w szczególności nabywaniu akcji lub udziałów w spółkach, zakupu przedsiębiorstwa lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Przeprowadzamy audyty prawne (due diligence) na potrzeby przeprowadzanych transakcji.

 

Reprezentowanie w postępowaniach sądowych i administracyjnych

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych i przed organami administracyjnymi.

Przygotowujemy naszych klientów do udziału w rozprawach, przesłuchaniach, a także innych czynnościach sądowych wyznaczanych przez sąd.

Pomagamy w komunikacji z sądami i urzędami, przygotowujemy pozwy, wnioski, odwołania i zażalenia oraz reprezentujemy klienta w kontaktach z organami administracji.

 

Likwidajca spółek

Oferujemy profesjonalną likwidację spółek, przeprowadzając niezbędne procedury likwidacyjne  oraz przygotowując niezbędną dokumentację i dbając o prawidłowe zakończenie działalności.

Doradzamy w procesie likwidacji, od początkowego etapu planowania po ostateczne zamknięcie spółki. Nasz zespół doradzi na każdym etapie likwidacji zapewniając że wszystkie wymagane kroki są wykonane zgodnie zobowiązującymi  przepisami prawa.

Formularz kontakowy

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i osiągnąć sukces w swojej branży!

  Asystenka Kancelarii Rachelski

  Mam na imię Klaudia i chętnie Ci pomogę

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z naszym ekspertem, który udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

  Sprawdź nasze inne usługi

  Obsługa korporacyjna firm

  Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne doradztwo korporacyjne. Znajdziemy optymalne rozwiązania dla struktury prawnej prowadzonej działalności, umożliwiając Tobie skoncentrowanie się na biznesie.

  Obsługa podmiotów gospodarczych

  Naszą wartością jest ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, czego nie da się kupić. Te doświadczenia dzielimy się z naszymi klientami, znajdując rozwiązania umożliwiające Twojej firmie osiąganie sukcesów.

  Prawo pracy i kontrakty menadżerskie

  Przyjęcie odpowiednich rozwiązań w obszarze prawa pracy jest kluczem do rozwoju Twojej firmy. W tej dziedzinie preferujemy przede wszystkim rozwiązania praktyczne. Nasze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych przekłada się na umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów z zakresu prawa pracy.

  Usługi RODO

  W dzisiejszych czasach zapewnienie należytej ochrony danych osobowych ma doniosłe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie, co przyniesie korzyści Twojemu biznesowi.

  Spory sądowe i arbitraż

  Celem profesjonalnej kancelarii prawnej powinno być dążenie do polubownego rozwiązywania sporów. Dla biznesu jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jednocześnie, posiadając ponad 25-letnie doświadczenie, zapewnimy Twojej firmie należytą reprezentację i wsparcie w każdym sporze sądowym, jeśli do niego dojdzie.

  Bankowość i finanse

  Zapewnienie finansowania to klucz do sukcesu i rozwoju Twojej firmy. Jako kancelaria wywodząca się z sektora bankowego, możemy wesprzeć Twoją firmę naszą wiedzą i doświadczeniem.

  Nowe technologie IT

  Zapewniamy wsparcie prawne dla sektora IT. Stworzymy umowy, które dokładnie odzwierdziedlą cele i wymagania danego projketu.

  Doradztwo prawne dla osób fizycznych

  Nasza kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko dla podmiotów gospodarczych. Pomagamy również osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich bieżących spraw życiowych.

  Co mówią o nas klienci

  Przemek Mazurkiewicz

  Niniejszym rekomenduję Kancelarię Rachelski i Wspólnicy jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w zakresie Uwalniania od kredytu w...

  Czytaj całą opinię

  Agnieszka Beutel

  Doświadczeni, rzetelni i pełni profesjonalizmu mecenasowie. Bardzo polecam Pana Mecenasa Mikołaja Maka....

  Czytaj całą opinię

  Grażyna Szameto

  Profesjonalizm i świetny kontakt. Polecam wszystkim zainteresowanym pozbyciem się kredytu frankowego....

  Czytaj całą opinię

  Za Twoim bezpieczeństwem i spokojem stoi doświadczony zespół