Obsługa korporacyjna firm

Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne doradztwo korporacyjne. Znajdziemy optymalne rozwiązania dla struktury prawnej prowadzonej działalności, umożliwiając Tobie skoncentrowanie się na biznesie.

W tym jesteśmy wstanie Ci pomóc:

Doradztwo przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej

Oferujemy wsparcie w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, biorąc pod uwagę Twoje cele, potrzeby i specyfikę branży. Pomagamy w zakładaniu spółek:

 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spółki akcyjne
 • spółki komandytowo,
 • proste spółki akcyjne

Ponadto:

 • przygotujemy niezbędne dokumenty do rejestracji Twojej spółki, a także potrzebne umowy i regulaminy.
 • zapewnimy, że proces rejestracji w KRS przebiegnie sprawnie.
 • przygotujemy regulacje wewnętrzne określające zasady współpracy między wspólnikami (umowy inwestycyjne czy shareholder’s agreement).

Jeżeli nie wiesz jaka forma spółki jest dla Ciebie najkorzystniejsza, umów się na konsultację, a my doradzimy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Bieżąca obsługa organów statutowych spółek

Świadczymy usługi związane z bieżącą obsługą organów statutowych spółek, w tym zarządów i rad nadzorczych. Dla zapewnienie sprawnej działalność Twojej spółki, pomagamy w:

 • przygotowaniu wymaganych przepisami prawa dokumentów, raportów, analiz, uchwał.

Wspieramy naszą wiedzą członków zarządów oraz rad nadzorczych w wykonywaniu przez nich obowiązków wynikających z przepisów prawa

Doradztwo prawne przy przekształcaniu formy prowadzonej działalności

Jeśli rozważasz przekształcenie indywidualnej działalności gospodarczej w spółkę z.o.o., nasza kancelaria służy kompleksowym doradztwem i wsparciem prawnym w tym procesie.

Wspieramy biznes w zakresie przekształceń z jednej formy spółki w inną.

Pomagamy w dostosowaniu struktury spółki do celów biznesowych klienta, w tym analiza korzyści wynikających z przekształcenia i strategii długoterminowych.

Formularz kontakowy

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i osiągnąć sukces w obszarze korporacyjnym!

  Asystenka Kancelarii Rachelski

  Mam na imię Klaudia i chętnie Ci pomogę

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z naszym ekspertem, który udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

  Sprawdź nasze inne usługi

  Obsługa korporacyjna firm

  Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne doradztwo korporacyjne. Znajdziemy optymalne rozwiązania dla struktury prawnej prowadzonej działalności, umożliwiając Tobie skoncentrowanie się na biznesie.

  Obsługa podmiotów gospodarczych

  Naszą wartością jest ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, czego nie da się kupić. Te doświadczenia dzielimy się z naszymi klientami, znajdując rozwiązania umożliwiające Twojej firmie osiąganie sukcesów.

  Prawo pracy i kontrakty menadżerskie

  Przyjęcie odpowiednich rozwiązań w obszarze prawa pracy jest kluczem do rozwoju Twojej firmy. W tej dziedzinie preferujemy przede wszystkim rozwiązania praktyczne. Nasze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych przekłada się na umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów z zakresu prawa pracy.

  Usługi RODO

  W dzisiejszych czasach zapewnienie należytej ochrony danych osobowych ma doniosłe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie, co przyniesie korzyści Twojemu biznesowi.

  Spory sądowe i arbitraż

  Celem profesjonalnej kancelarii prawnej powinno być dążenie do polubownego rozwiązywania sporów. Dla biznesu jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jednocześnie, posiadając ponad 25-letnie doświadczenie, zapewnimy Twojej firmie należytą reprezentację i wsparcie w każdym sporze sądowym, jeśli do niego dojdzie.

  Bankowość i finanse

  Zapewnienie finansowania to klucz do sukcesu i rozwoju Twojej firmy. Jako kancelaria wywodząca się z sektora bankowego, możemy wesprzeć Twoją firmę naszą wiedzą i doświadczeniem.

  Nowe technologie IT

  Zapewniamy wsparcie prawne dla sektora IT. Stworzymy umowy, które dokładnie odzwierdziedlą cele i wymagania danego projketu.

  Doradztwo prawne dla osób fizycznych

  Nasza kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko dla podmiotów gospodarczych. Pomagamy również osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich bieżących spraw życiowych.

  Co mówią o nas klienci

  Przemek Mazurkiewicz

  Niniejszym rekomenduję Kancelarię Rachelski i Wspólnicy jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w zakresie Uwalniania od kredytu w...

  Czytaj całą opinię

  Agnieszka Beutel

  Doświadczeni, rzetelni i pełni profesjonalizmu mecenasowie. Bardzo polecam Pana Mecenasa Mikołaja Maka....

  Czytaj całą opinię

  Grażyna Szameto

  Profesjonalizm i świetny kontakt. Polecam wszystkim zainteresowanym pozbyciem się kredytu frankowego....

  Czytaj całą opinię

  Cezary

  Wygrana z bankiem w pierwszej instancji dzięki wspaniałym adwokatom z kancelarii "Rachelski i Wspólnicy".Dziękuję bardzo i polecam...

  Czytaj całą opinię

  Za Twoim bezpieczeństwem i spokojem stoi doświadczony zespół