29 czerwca 2022

Anna Domin

Wygrana z Bankiem Millennium S.A.

Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział I Cywilny po rozpoznaniu sprawy przeciwko Bankowi Millennium Spółce Akcyjnej w Warszawie ustalił, że umowa między Bankiem a naszymi klientami jest nieważna. Zasądza od pozwanego Banku Millennium łącznie na rzecz powodów 157 687,57 zł  wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od 9 września 2020 roku do dnia zapłaty. To kolejny […]

Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział I Cywilny po rozpoznaniu sprawy przeciwko Bankowi Millennium Spółce Akcyjnej w Warszawie ustalił, że umowa między Bankiem a naszymi klientami jest nieważna. Zasądza od pozwanego Banku Millennium łącznie na rzecz powodów 157 687,57 zł  wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od 9 września 2020 roku do dnia zapłaty.

To kolejny wyrok, który pokazuje, że teraz jest najlepszy moment aby iść do sądu i walczyć o swoje. Obecnie w naszej Kancelarii prawie codziennie zapadają wyroki korzystne dla naszych klientów. Prowadzimy ponad 1400 spraw dla Frankowiczów i ich rodzin – Ci, którzy kilka lat temu zdecydowali się na zrobienie tego pierwszego kroku dzisiaj cieszą się wolnością finansową i spokojem.

Korzystny wyrok Frankowicza