Sukces! Kolejna wygrana naszej Kancelarii w sprawie frankowej! - Kancelaria Prawna Rachelski & Wspólnicy

9 marca 2020

Anna Domin

Sukces! Kolejna wygrana naszej Kancelarii w sprawie frankowej!

Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny 2.02.2020 uznał umowę kredytową indeksowaną do CHF za umowę wyłącznie złotową – kredyt został „odfrankowiony”. Sygn. akt. XXV C 2101/18. W przypadku naszych Klientów oznacza to, że na dzień dzisiejszy kapitał do spłaty – po zaliczeniu nań nadpłat wynikających z wyroku Sądu, dalszych spłat i odsetek od zasądzonej […]

Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny 2.02.2020 uznał umowę kredytową indeksowaną do CHF za umowę wyłącznie złotową – kredyt został „odfrankowiony”.

Sygn. akt. XXV C 2101/18.

W przypadku naszych Klientów oznacza to, że na dzień dzisiejszy kapitał do spłaty – po zaliczeniu nań nadpłat wynikających z wyroku Sądu, dalszych spłat i odsetek od zasądzonej kwoty – spadł do kwoty nie większej niż 30% kwoty pierwotniej kapitału kredytu. Oznacza to, że już w połowie okresu kredytowania kredyt został spłacony w ok. 70%. Co więcej rata na pozostały okres kredytowania ulegnie obniżeniu o ok. 50%. Wszystko to dlatego, że zadłużenie spadnie z „wirtualnej kwoty” ponad 240 000,00 PLN,  do kwoty na poziomie ok. 90.000 PLN, czyli Klienci zyskali 150.000 PLN! 

Nasi Klienci są bardzo szczęśliwi z wyroku, a my cieszymy się razem z nimi.

Niewątpliwie wygrana ta jeszcze bardziej motywuje nas ona do działania i pomocy Frankowiczom w odzyskiwaniu ich pieniędzy.

Sprawę prowadził nasz ekspert – mecenas Michał Tomasiak.

Zobacz WYROK:

wyrok-riw-rachelski-wygrana-franki

Potrzebujesz pomocy przy kredycie w CHF?

Zgłoś się do nas – pomożemy Ci!

+22 438 94 03 lub napisz: [email protected]