22 czerwca 2020

Anna Domin

Kolejna wygrana w sprawie frankowej!

Sądy w czerwcu rozpoczęły już pracę! Kolejna wygrana dla frankowiczów! Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny uznał umowę kredytową indeksowaną do CHF za umowę wyłącznie złotową – kredyt został „odfrankowiony”! Sygn. akt. XXV C 491/19. W przypadku naszych Klientów oznacza to, że na dzień dzisiejszy kapitał do spłaty – po zaliczeniu nadpłat wynikających z wyroku Sądu, […]

Sądy w czerwcu rozpoczęły już pracę! Kolejna wygrana dla frankowiczów!

Sąd Okręgowy w Warszawie XXV Wydział Cywilny uznał umowę kredytową indeksowaną do CHF za umowę wyłącznie złotową – kredyt został „odfrankowiony”!
Sygn. akt. XXV C 491/19.
W przypadku naszych Klientów oznacza to, że na dzień dzisiejszy kapitał do spłaty – po zaliczeniu nadpłat wynikających z wyroku Sądu, dalszych spłat i odsetek od zasądzonej kwoty – spadł do kwoty nie większej niż 40% kwoty pierwotniej kapitału kredytu. Oznacza to, że już w połowie okresu kredytowania kredyt został spłacony w ok. 60%. Co więcej rata na pozostały okres kredytowania ulegnie obniżeniu o ok. 70%. Wszystko to dlatego, że zadłużenie spadnie z „wirtualnej kwoty” ponad 250 000,00 PLN, do kwoty na poziomie ok. 90.000 PLN, czyli Klienci zyskali 160.000 PLN!
Zapraszamy do współpracy!
Zobacz wyrok:
wyrok-riw-nowy