12 kwietnia 2024

Anna Domin

LOW TAXES, LOW RESPONSIBILITY – korzyści spółki z o.o. komandytowej

Jesteś tu, ponieważ  szukasz sposobu na podniesienie efektywności Twojej firmy. Doceniamy to, dlatego mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, które przyniosło zyski wielu naszym klientom. Poświeć  minutę, żeby dowiedzieć się, jak płacić mniejsze podatki przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa prowadzonego biznesu. Czy chciałbyś jeździć samochodem średniej klasy, kiedy ktoś za podobną cenę oferuje Ci luksusowe auto? Oczywiście, że nie! […]

Jesteś tu, ponieważ  szukasz sposobu na podniesienie efektywności Twojej firmy.

Doceniamy to, dlatego mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, które przyniosło zyski wielu naszym klientom. Poświeć  minutę, żeby dowiedzieć się, jak płacić mniejsze podatki przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa prowadzonego biznesu.

Czy chciałbyś jeździć samochodem średniej klasy, kiedy ktoś za podobną cenę oferuje Ci luksusowe auto? Oczywiście, że nie! To dlaczego prowadzisz swoją działalność w formie spółki z o.o., kiedy rynek oferuje Ci zdecydowanie lepsze rozwiązania?

Jeśli jesteś wspólnikiem spółki z o.o. (spółki jawnej lub prowadzisz jednoosobową działalność), to obecnie jeździsz autem ze średniej półki. My proponujemy Ci przesiadkę  do „mercedesa”. Zwykło się sądzić, że spółka z o.o. to dobry wybór, ponieważ ogranicza odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. To prawda, ale cena za bezpieczeństwo jest wygórowana: podwójne opodatkowanie. Płatnikiem podatku dochodowego jest zarówno spółka  (CIT) , jak i jej  wspólnicy  (PIT lub CIT). Przyznaj się, ty też nie lubisz płacić dwa razy?

Tak właśnie myślałem. Warto więc abyś rozważył inny model prowadzenia działalności gospodarczej. Taki, który maksymalizuje korzyści.  Proponujemy Ci przekształcenie twojej spółki z o.o. (spółki jawnej lub jednoosobowej działalności gospodarczej) , w spółkę komandytową. Tylko spójrz:

konstrukcja spółki

Nie jest to skomplikowane. Z naszą pomocą, wspólnicy spółki z o.o. szybko przesiądą się ze średnio korzystnej spółki z o.o. do „luksusowej” spółki komandytowej, która gwarantuje wymierne korzyści:

cel przekształcenia

To tyle tytułem wstępu. O szczegółach przekształcenia możemy porozmawiać osobiście. Ponieważ Twój biznes jest wyjątkowy, my przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie odpowiednio zmodyfikowane do Twoich potrzeb.

Nie czekaj, zacznij  zarabiać więcej.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy umieszczony po prawej stronie, a my umówimy spotkanie.