Mediatorzy i arbitrzy sądowi

Rachelski / Oferta / Spory sądowe i arbitraż

Spory sądowe, arbitraż i mediacje

Wybierz proste rozwiązania

Spory nie muszą kończyć się w sądzie

Od lat reprezentujemy interesy Klientów w sprawach spornych, w negocjacjach z kontrahentami oraz przed sądami wszystkich instancji, za każdym razem dążąc do najkorzystniejszego rozwiązania problemu. Klienci angażują nas do spraw cywilnych, gospodarczych i administracyjnych, a my osiągamy satysfakcjonujące dla naszych Klientów rezultaty w tym zakresie.

Wiedza i doświadczenie

Wspólnicy kancelarii – Radca prawny Stanisław Rachelski i Radca prawny Wojciech Ostrowski – mają doświadczenie w prowadzeniu spraw arbitrażowych i mediacji, ponieważ są arbitrami w Krajowym Sądzie Arbitrażowym w Warszawie oraz mediatorami przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Jak KANCELARIA może Ci pomóc?

Przedstaw problem do rozwiązania

Konsultacja z ekspertem, zadzwoń: tel.: + 48 22 438 94 03 lub wyślij zapytanie uzupełniając poniższy formularz.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka jawna przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  W imieniu naszej firmy pragniemy podziękować Kancelarii Rachelski i wspólnicy za profesjonalne i kompleksowe usługi prawne, które mają decydujące znaczenie dla funkcjonowania naszej firmy. Tak się dzieje na rynku nieruchomości, że firmy posiadające niezbędne licencje i stosowne umowy cywilno-prawne narażone są na dochodzenie swoich praw przed sądami. Sumy odszkodowawcze są znaczne i jedynie w powiązaniu ze skuteczną kancelarią prawną, mającą odpowiednie doświadczenie i referencje, mogą efektywnie dochodzić swoich roszczeń.
  Tomasz BartelPrezes Di-Bartel Group Sp. z o.o.

  Artykuły, które mogą Cię zainteresować

  Ostatnio na blogu
  Menu