Radcowie prawni z zakresu prawa pracy

Rachelski / Oferta / Prawo pracy i kontrakty menadżerskie

Poznaj swoje prawa

Nie ważne jak pracujesz

Znajomość prawa pracy

Jako zaufana kancelaria prawna oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo w zakresie prawa pracy i kontraktów menadżerskich – nasze usługi kierujemy zarówno do małych, średnich i dużych firm, jak i korporacji. Bardzo duże doświadczenie w kwestiach związanych z prawidłowym nawiązaniem, rozwiązaniem lub zmianą stosunku pracy pozwala zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze. Porady naszych ekspertów w tym zakresie pojawiają się regularnie w Akademii Prawa Pracy – cyklicznej rubryce dla profesjonalistów Dziennika Gazety Prawnej.

Audyty dokumentacji pracowniczej

Reprezentujemy naszych Klientów w sporach w związku z roszczeniami z zakresu prawa pracy przed sądami wszystkich instancji. Na życzenie Klientów prowadzimy również kompleksowe audyty dokumentacji pracowniczej. Potrzebny Ci doświadczony prawnik z zakresu prawa pracy? Nasi profesjonaliści pomogą skutecznie wprowadzić w życie przepisy i regulacje prawne wynikające z prawa pracy.

Jak możemy Ci pomóc?

Przedstaw problem do rozwiązania

Napisz jak możemy pomóc w Twojej sprawie, a Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu zapytania.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka jawna przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  Kancelaria zapewnia stałą, kompleksową obsługę prawną Instytutu, w ramach której świadczy pomoc prawną związaną z bieżącym funkcjonowaniem – prowadzi sprawy pracownicze oraz tworzy lub opiniuje wewnętrzne dokumenty, zarządzenia i regulaminy. (…) Cechuje ją rzetelność, profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb i interesów Klienta.
  dr inż. Piotr Gołosz-ca Dyrektora ds. Ekonomicznych Instytut Badawczy Leśnictwa

  Wszystko o prawie pracy

  Ostatnio na blogu
  Menu