Kompleksowe uwalnianie od WIBORU

Rachelski / Kredyty- WIBOR

Uwalniamy od WIBORU!

Złożenie pozwu o WIBOR to jedyny skuteczny sposób na uwolnienie się od wysokich rat, które w wyniku zmian ekonomicznych cały czas rosną i znacząco obciążają portfele kredytobiorców. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zlikwidować WIBOR w swojej umowie kredytu wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia Twojej umowy. Razem z naszym zespołem doświadczonych Mecenasów znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Powierz swoją sprawę specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sporach z Bankami!

Bezpłatna analiza Twojej umowy złotówkowej!


  Dlaczego można podważyć WIBOR  w umowach kredytowych?


  1

  WIBOR nie oddaje rzeczywistego kosztu pieniądza pozyskiwanego przez banki na rynku międzybankowym

  2

  WIBOR nie jest ustalany obiektywnie i rzetelnie, gdyż wyznaczany jest na podstawie deklaracji banków, a nie rzeczywistych transakcji na rynku międzybankowym

  3

  Banki, które uczestniczą w systemie WIBOR mają wpływ na jego kształt i wysokość.

  4

  Banki w sposób niewystarczający informowały kredytobiorców o ryzykach i mechanizmie wzrostu oprocentowania kredytów opartych o wskaźnik referencyjny WIBOR.

  5

  Umowy kredytu były w tym zakresie bardzo lakoniczne i mało przejrzyste.

  6

  Banki nie wyjaśniły konsumentom w sposób przejrzysty i zrozumiały skali ryzyka związanego z zaciągnięciem takiego kredytu w szczególności ryzyka zmiany stawki referencyjnej WIBOR.

  Nasze doświadczenie !

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzania sporów z bankami. Od lat pomagamy kredytobiorcom, którzy posiadają kredytu w CHF. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i kompleksowym działaniom udało nam się wygrać 100% spraw dla naszych klientów. Na ten moment uwolniliśmy od toksycznych kredytów setki rodzin, tym samym na zawsze odmieniając  ich sytuację finansową. Obecnie prowadzimy w sądach kilka tysięcy spraw frankowych.

   

  Proces uwalniania od WIBOR


  Bezpłatna analiza Twojej umowy kredytowej

  Dokonamy oceny prawnej przedstawionych dokumentów oraz przygotujemy kalkulację korzyści wynikających z usunięcia WIBOR, lub unieważnienia umowy. Na bezpłatnym spotkaniu omawiamy dokonaną przez nas analizę, przygotujemy dla Ciebie konieczne dokumenty do rozpoczęcia procesu uwalniania.

  Spotkanie on-line lub w kancelarii i powierzenie nam swojej sprawy

  Od momentu podpisania umowy i na każdym etapie sprawy gwarantujemy Ci 100% zaangażowania, profesjonalne wsparcie dedykowanego Mecenasa i kompleksowe podejście całego zespołu naszej Kancelarii. Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji.

  W Twoim imieniu prowadzimy negocjacje z Bankiem i występujemy do sądu

  Przygotowujemy pozew i niezbędne dokumenty do rozpoczęcia procesu sądowego w sprawie toksycznego kredytu. Wnioskujemy o uznanie wskaźnika WIBOR za wadliwy, usunięcie go z umowy kredytowej, redukcję oprocentowania kredytu a nawet unieważnienie umowy kredytowej.

  Uwalniamy Cię od zbędnych problemów.

  Podczas trwania procesu możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Dbamy o Twoje interesy, dlatego na bieżąco informujemy Cię o postępach w Twojej sprawie. Po wygranej sprawie negatywne skutki wskaźnika WIBOR zostają usunięte z Twojej umowy kredytowej.

  Często zadawane pytania

  WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) to w uproszczeniu wskaźnik określający oprocentowanie pożyczek na polskim rynku międzybankowym. Innymi słowy to wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym, na bazie którego banki uczestniczące w tym systemie umawiają się udzielać sobie wzajemnie pożyczek.

  WIBOR nie oddaje rzeczywistego kosztu pieniądza,nie jest ustalany obiektywnie i rzetelnie, gdyż wyznaczany jest na podstawie deklaracji banków, a nie rzeczywistych transakcji,ponadto banki,które uczestniczą w systemie WIBOR mają wpływ na kształtowanie się tego wskaźnika, mogą wpływać na jego wysokość.

  Oprocentowanie kredytów i pożyczek hipotecznych o zmiennej stopieprocentowej oferowanych przez banki składa się z dwóch elementów:stawki bazowej (referencyjna WIBOR)oraz marży banku jest kwotą stałą i nie ulega zmianom. MARŻA BANKU - jest kwotą stałą i określoną w umowie kredytu.WIBOR jest zmiennym elementem oprocentowania kredytu (zależy od wysokości stóp procentowych ustalanych przez Bank Centralny)i to on wpływa na zmianę wysokości płaconej raty kredytowej w kredytach o zmiennym oprocentowaniu.

  Baza wiedzy

  Zaufaj Nam

  Doświadczenie

  Prowadzimy sprawy przeciwko bankom, które oferowały kredyt we frankach

  Praktyka

  Wieloletnia praktyka naszych specjalistów gwarantuje profesjonalną usługę.

  Analiza

  Nasze doświadczenie pozwala nam dokonać realnej oceny możliwości dochodzenia roszczeń.

  Dobór rozwiązania

  Opracowanie strategii która pozwoli zminimalizować ryzyko i zwiększyć szanse na sukces.

  Menu