Wybierz język

Co nas wyróżnia

Tak, jak latarnia morska bezpiecznie prowadzi statki do obranego celu, tak my wskazujemy bezpieczne i pewne rozwiązania osobistych i biznesowych problemów. Nasi Klienci to ludzie z prawdziwymi potrzebami, a naszym najwyższym priorytetem jest zaspakajanie ich indywidualnych potrzeb szybko i skutecznie, aby mogli osiągać zyski i cieszyć się życiem.

Jesteśmy ekspertami w zakresie prawa korporacyjnego (general corporate) obejmującego wszystkie aspekty bieżącej działalności przedsiębiorstw. Doradzamy instytucjom finansowym, firmom prywatnym i z sektora państwowego. Pomagamy nowo powstającym biznesom i przedsięwzięciom z wieloletnią tradycją. Aktywnie angażujemy się w poznanie specyfiki działalności Klienta – szans, jakie przed nim stoją i ryzyk, którym musi stawić czoła.

Rozumiemy, że w gąszczu dziesiątek różnych priorytetów nie możesz pozwolić sobie na marnowanie cennego czasu i zasobów. Wiemy, że jako Klient potrzebujesz mieć dobry kontakt z doradcą oraz kontrolę nad przebiegiem powierzonych nam spraw, dlatego stawiamy na rozwój nowoczesnej technologii, dzięki której jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy nas potrzebujesz.

© 2017 RACHELSKI & WSPÓLNICY Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa
Projekt i wykonanie: logo firmy MEETMEDIA