Startupy, zakładanie spółek

Rachelski / Oferta / Startupy, zakładanie spółek

Rozpocznij swoją działalność

Nie marnuj czasu

Papierologia nie jest dla Ciebie?

Wśród usług świadczonych przez naszą kancelarię znajduje się kompleksowa obsługa prawna spółek w Warszawie, dzięki czemu założenie i rejestracja spółki nie będzie należeć do problematycznych. Korzystając z naszych usług oszczędzisz czas i unikniesz błędów wynikających z nieznajomości prawa. W sposób profesjonalny przygotujemy dla Ciebie niezbędną dokumentację i załatwimy wszystkie formalności.

Jak założyć spółkę z o. o.?

W przypadku spółki z o.o., na proces założenia spółki składa się:

 • przygotowanie umowy spółki i innych koniecznych dokumentów
 • umówienie notariusza w celu podpisania umowy Spółki
 • wypełnienie formularzy urzędowych i złożenie ich do odpowiedniego sądu gospodarczego (rejestracja spółki w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), w REGON (Urząd Statystyczny) oraz we właściwym urzędzie skarbowym: NIP i VAT).

Jako doświadczona kancelaria prawna oferujemy profesjonalne wsparcie, które znacznie usprawni zakładanie spółek i wiążące się z tym czynności prawne.

Jak możemy Ci pomóc?

Przedstaw problem do rozwiązania

Działamy kompleksowo. Doradzimy Ci, jaką spółkę wybrać i założymy ją dla Ciebie. Wybór właściwej formy prowadzenia działalności jest kluczowy i gwarantuje rozwój biznesu.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka jawna przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  Świadczone przez Prawników Kancelarii usługi obejmowały przede wszystkim opracowywanie umów inwestycyjnych oraz umów spółek, udział w negocjowaniu ich zapisów, przygotowywanie opinii prawnych na temat przedmiotu aportu, zasad wnoszenia wkładów niepieniężnych do spółki, sposobów ich wyceny oraz związanych z tym uregulowań podatkowych. Kancelaria służyła też pomocą przy zawiązywaniu nowych spółek kapitałowych, ich rejestracji oraz wszelkich formalnościach z tym związanych. (…) Rzetelność, profesjonalizm, gotowość do współpracy, a także przygotowanie merytoryczne i wysokie kompetencje Pana Mecenasa Stanisława Rachelskiego, Pana Mecenasa Wojciecha Ostrowskiego oraz Pana Mecenasa Przemka Adamusa, jak i całego zespołu pracowników stawia Kancelarię jako eksperta wysokiej klasy w zakresie szerokiego wachlarza usług prawnych.
  prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Poziomekrektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

  Wszystko o firmach

  Ostatnio na blogu
  Menu