Prawicy do spraw bankowych

Rachelski / Oferta / Bankowość i finanse doradztwo prawne

Prawo bankowe i finanse

Postępowania przeciwko bankom

Doświadczenie i praktyka

Doradzamy naszym Klientom przy realizacji projektów w obrębie sektora bankowego, zarządzania aktywami, pośrednictwa w obrocie papierami wartościowymi oraz sektora ubezpieczeniowego. Prowadzone przez nas doradztwo zawsze jest przejrzyste, bezpieczne i przynosi zamierzone efekty.

Negocjowanie umów

Posiadamy rozległe doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu dokumentacji umów kredytowych i zabezpieczeń. W naszych zasobach usług znajdują się m.in.: doradztwo regulacyjne, doradztwo odnośnie procedur wewnętrznych, finansowania, fuzji i przejęć, restrukturyzacji instytucji finansowych, a także obsługa wierzytelności nieregularnych. Członkowie naszego zespołu uczestniczyli w przygotowywaniu emisji programów obligacji i bankowych papierów wartościowych.

Jak KANCELARIA może pomóc?

Przedstaw problem do rozwiązania

Wspólnicy i prawnicy Kancelarii wywodzą się z sektora bankowości i finansów. Jako doświadczeni specjaliści, realizowali szereg projektów w Departamencie Prawnym Polskiego Banku Rozwoju S.A., jednego z najbardziej dynamicznych banków inwestycyjnych w latach 90-tych ubiegłego wieku.

  Rachelski i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka jawna przywiązuje dużą wagę do szanowania i respektowania praw Internautów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatnosći i RODO kliknij tutaj.

  Po wielu latach doświadczeń prowadzenia firmy, stawiam na rzetelną obsługę prawną. Dobry prawnik to konieczny element sukcesu. (…) Wiedziałem, że Kancelaria posiada duże doświadczenie i doskonałych prawników – specjalistów od bankowości i finansów, restrukturyzacji przedsiębiorstw, prawa korporacyjnego. Jestem wymagającym klientem, lubię jasne sytuacje i efektywność podjętych działań. Nie przewidywałem jednak tak dobrze zorganizowanej obsługi.
  Włodzimierz PyzikPrezes Cefarm Częstochowa S.A.

  Artykuły na temat spółek

  Ostatnio na blogu
  Menu